کاربرد لوله پلی اتیلن


اتیلن، گازی است ‌بی رنگ و قابل اشتعال. رزین‌های پلی اتیلن به دلیل داشتن  ویژگی‌هایی از قبیل انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت خوب در مقابل بسیاری از اسیدها، بازها و نمک‌ها و نیز دارا بودن استاندارد آب شیرین برای مصارف انسان کاربرد بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

این نوع لوله‌های پلی اتیلن امروزه ایده‌آل‌ترین گزینه برای سیستم‌های انتقال آب، فاضلاب شهری و صنعتی، لوله انتقال گاز ، کاورینگ کابل،لوله‌های آتشنشانی و اطفاء حریق و بهترین انتخاب جهت انتقال آب دریا و دیگر کاربردها در آبهای شور می‌باشد. این نوع لوله‌ها امروزه ایده‌آل‌ترین گزینه برای سیستم‌های انتقال آب، فاضلاب شهری و صنعتی، لوله انتقال گاز ، کاورینگ کابل،لوله‌های آتشنشانی و بهترین انتخاب جهت انتقال آب دریا و دیگر کاربردها در آبهای شور می‌باشد.
از دیگر کاربردهای لوله پلی اتیلن می توان به خطوط انتقال محصولات نفتی- خطوط فاضلاب صنعتی- خطوط انتقال آب با سختی بالا و انتقال آب دریا- خطوط تزریق آب پرفشار- شبکه‌های اطفاء حریق - لوله‌های آتشنشانی- خطوط آب سرد برای واحدهای صنعتی (پالایشگاه‌ها ،کارخانجات پتروشیمی)- خطوط سیالات در فرآیندهای کارخانجات- شبکه توزیع آب- لوله لایروبی- قفس پرورش ماهی- خطوط تهویه مطبوع (HVAC) اشاره کرد.
لوله های پلی اتیلن به دلیل مزایای بی‌شماری که دارند کاربردهای بسیار زیادی نیز دارند و هر روز شاهد ایجاد کاربردی جدید برای این لوله می باشیم که اکثرا خلاقانه و منحصر بفرد می‌باشد این لوله ها با (چگالی بالا HDPE) در بخش وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری و کشاورزی به کار می ابند.
این لوله ها در شرایطی همچون سطح زمین، زیر زمین (دفن شده)، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است و در تمام این شرایط کاربردهای زیادی دارند و همچنین قابلیت انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، موادشیمیایی، دوغاب، و پسماندهای خطرناک و گازهای فشرده را هم نیز دارند.لوله پلی اتیلن با خواص ضد خوردگی و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیائی راه حل مناسبی برای جمع آوری و انتقال سیالات فاضلابی می باشد.همچنین لوله لایروبی پلی اتیلن از جدیدترین و آخرین کاربردهای لوله پلی اتیلن می‌باشد و به دلیل داشتن مزایای فراوان و مقاومت بالای مکانیکی و شیمیایی بهترین گزینه برای سیستم‌های انتقال سیال در پروژه‌های لایروبی می‌باشد.
 

لوله جدار چاه

لوله جدار چاه یوپی وی سی به صورت مشبک وساده

لوله جدار...


توضیحات بیشتر

منهول پلی اتیلن استاندارد

منهول پلی اتیلن چیست وچه کاربردی دارد؟ به منظور دسترسی به تأسیسات زیرزمینی...


توضیحات بیشتر

لوله پلی اتیلن

اتیلن، گازی است ‌بی رنگ و قابل اشتعال. رزین‌های پلی اتیلن به...


توضیحات بیشتر

لوله پلیکا (پولیکا)

P.V.C ( پلي ونيل كلرايد ) اولين بار در آلمان توليد گرديد.این...


توضیحات بیشتر

لوله جی ار پی (GRP)

لوله های جی ار پی اصولا رفتار داکتیل دارند و از مقاومت...


توضیحات بیشتر

لوله ازبست

لوله‌هاي آزبست (AZ's Best) از سيمان، ماسه و اليافي معدني به نام آزبست...


توضیحات بیشتر

لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت (corrugated) یا به صورت تک جداره آبرسانی تولید می شوند...


توضیحات بیشتر

ثبت درخواست خرید

محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن P80

piente accusamus tattooed echo park.