مشخصات لوله پلی اتیلن


پلی اتيلن استفاده شده در مواد اولیه برای توليد لايه هاي داخلي و خارجي لوله هاي مورد نياز باید حتما از گونه پلي اتيلن با شاخص جريانMFI  یکسان و در محدوده استاندارد گونه هاي مناسب پلي اتيلن براي توليد لوله پایپ گرید از نوع PE80 باشد. مواد اوليه استفاده شده براي لايه هاي خارجي و داخلي لوله باید مطابق با استانداردISIRI7174 باشد همچنین مواد اولیه به غیر از فرآيند توليد گرانول و يا پود نباید تحت تحت هيچ فرآيند ديگري قرارگرفته باشد و نباید هیچ ماده ی بازیافتی به ان اضافه شده باشد.


برای استفاده از مواد غير مشكي در لایه داخلی لوله باید حتما 4/0 درصد ماده مناسب ضد اشعه فرابنفش  Anti-uv در ماده اولیه استفاده گردد. به هیچ عنوان نمی توان در مواد اوليه از هرگونه موادپركننده معدني در تولید لایه ی داخلی و خارجی لوله استفاده نمود
مشخصات فني وكيفي لوله ها باید با استاندارد March2000,DIN6961-2  (مرطبت با کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی لوله) و EN13476  (ازمون های مرطبت به مشخصات کیفیت محصول) مطابقت داشته باشد.
مشخصات مربوط به مقاومت حلقوي (Ring Stiffness) برای لوله ها باید بر اساس استاندارد2 - 16961 March2000,DINو حد حد اقل معادل 5/31  SR24=   KN/M2 باشد.
- نوع و كيفيت و مشخصات اتصالات مورد نياز براي لوله ها باید مطابق با معيارهاي فني ارائه شده دراستانداردهاي March2000,DIN16961-2,ASTM-849   باشد.
از مشخصات ظاهری لوله می توان به سطوح داخلي وخارجي لوله واتصالات توجه کرد که بايد صاف و تميزبوده و نبايد هيچ گونه شيار و تاول و سوراخ ويا هر گونه ناهمگوني ديگري درآنها مشاهده گردد  همچنین  لايه داخلي لوله هاي درخواستي بايد از ضخامت لازم جهت امكان استفاده از سيستم تحت فشار شستشوي لوله برخوردار باشند و داخل لوله ها كاملا صاف و داراي پوشش زرد زنگ باشد.باید توجه داشت که لبه لوله ها واتصالات كه بعداز برش تيز و برنده هستند از حالت تيزي وبرندگي خارج شوند.لوله ی تولید شده باید به نحوي بسته بندي شود كه در حين بارگيري حمل و باراندازي صدمه اي به آن وارد نشود
 

لوله جدار چاه

لوله جدار چاه یوپی وی سی به صورت مشبک وساده

لوله جدار...


توضیحات بیشتر

منهول پلی اتیلن استاندارد

منهول پلی اتیلن چیست وچه کاربردی دارد؟ به منظور دسترسی به تأسیسات زیرزمینی...


توضیحات بیشتر

لوله پلی اتیلن

اتیلن، گازی است ‌بی رنگ و قابل اشتعال. رزین‌های پلی اتیلن به...


توضیحات بیشتر

لوله پلیکا (پولیکا)

P.V.C ( پلي ونيل كلرايد ) اولين بار در آلمان توليد گرديد.این...


توضیحات بیشتر

لوله جی ار پی (GRP)

لوله های جی ار پی اصولا رفتار داکتیل دارند و از مقاومت...


توضیحات بیشتر

لوله ازبست

لوله‌هاي آزبست (AZ's Best) از سيمان، ماسه و اليافي معدني به نام آزبست...


توضیحات بیشتر

لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت (corrugated) یا به صورت تک جداره آبرسانی تولید می شوند...


توضیحات بیشتر

ثبت درخواست خرید

محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن P80

piente accusamus tattooed echo park.